grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Wybieg

Nadchodzi zima, ale projektanci kierują się własnymi zasadami. Na wybiegach całego świata pojawiają się modele i modelki prezentujący najnowsze kolekcje. Jakie kreacje możemy na nich zaobserwować? Wydaje się, że większość projektantów ponownie wraca do korzeni. I nie chodzi tylko o kreacje przypominające stroje z lat osiemdziesiątych czy sześćdziesiątych. Na wybiegu pojawiają się również stroje rodem z bajki Flinstonowie.

Jeśli chodzi o tego rodzaju kolekcje, warto przypomnieć sobie chociażby pokaz mody z 2009 roku, na którym przedstawione zostały kreacje Jeremyego Scotta. Na wybiegu pojawiły się wówczas modelki oraz modele przedstawiający porozrywane ubrania w cętki, pasy czy plamy różnej wielkości. Pokaz był interesujący nie tylko jeśli chodzi o same projekty. Uwagę przyciągnęły również niezwykłe stylizacje fryzur oraz makijażów. Warto dodać, iż sam pokaz promował modę na wiosnę i lato w 2010 roku. Został przyjęty bardzo pozytywnie, a niedługo potem w podobnej kreacji pojawiła się na przykład Katy Perry.

Miłośników mody nie dziwią już nawet tak abstrakcyjne projekty realizowane przez największych projektantów na całym świecie. Moda rządzi się bowiem swoimi prawami, a nam – jako obserwatorom – pozostaje tylko czekać na kolejne, równie pomysłowe pokazy.

Projektanci