grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Zimowe ubrania

Za oknem całkiem niedawno pojawiła się jesienna pogoda, ale w sklepach już królują kreacje zimowe. Co będzie hitem tej zimy w Polsce? Wydaje się, że najbliższe miesiące to czas dla puchowych kurtek, które ponownie wracają do łask. Gdzieniegdzie można również zauważyć fascynacje futrami ekologicznymi. Zima to także czas, w którym władzę przejmują najróżniejsze dodatki. Czapki, szaliki i rękawiczki dostępne są dla nas w każdym sklepie odzieżowym. Warto jednak pamiętać, by dobierać je w odpowiedni sposób.

Puchowe kurtki od kilku sezonów zimowych cieszą się niegasnącym zainteresowaniem. Jest to miła odmiana dla polskich miłośników trendów, ponieważ od paru lat niezmiennie w sklepach królowały wszelkiego typu płaszcze. Dlaczego zatem kurtki zdołały wyprzeć swoje poprzedniczki? Wydaje się, że ich główną zaletą jest połączenie elegancji z praktycznością. Płaszcze – często materiałowe – nie spełniały swojej funkcji podczas styczniowych mrozów. Z kolei kurtki, często podwójnie ocieplane nie tylko wyglądają klasycznie i modnie, ale także dbają o zachowanie wystarczającej ilości ciepła.

Opozycyjnie do standardowych kurtek można dobierać barwne i wymyślne dodatki. Czapki imitujące głowy misiów, pand i innych zwierzątek królują na naszych głowach od kilku lat. Kolorowe szaliki i rękawiczki przypominają dziecięce lata, kiedy to babcie i mamy własnoręcznie na drutach tworzyły te ciepłe i niezwykłe dodatki. Oferta tego typu gadżetów jest bardzo szeroka, dlatego z pewnością każdy znajdzie dla siebie komplet idealnie pasujący do reszty stroju.

Kurtki i płaszcze