grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Działalność modelek

Agencja Modelek organizuje cykliczne pokazy charytatywne, w których biorą udział wszystkie aktualnie przebywające na terenie Polski modelki współpracujące z nami od lat.

Na czym polegają takie eventy? W głównej mierze opierają się one na pomysłach samych modelek. Zaproszeni goście mieli więc już okazję podziwiać na wybiegu modelki na przykład w strojach baśniowych księżniczek. Pomysł narodził się z okazji Dnia Dziecka w okolicach pierwszego dnia czerwca. Na wydarzenie zostali zaproszeni nie tylko znani celebryci i biznesmeni, ale także dzieci z pobliskiego domu dziecka. Cały dochód z przedsięwzięcia został przeznaczony dla obecnych na pokazie dzieci. Te ostatnie otrzymały również upominki od naszych modelek, a po pokazie mogły pozować z nimi do zdjęć. Agencja Modelek współpracuje również z kilkoma mniejszymi i większymi fundacjami. Co jakiś czas organizowane są pokazy dla podopiecznych wspomnianych organizacji. Wspólnie pomogliśmy już wielu dzieciom, potrzebującym i zwierzętom.

Warto pamiętać, że modeling to nie tylko wieli świat mody. W dużej mierze to także rozrywka, dzięki której można nieść pomoc tym, którym na co dzień brakuje uśmiechu na twarzy.

Charytatywna działalność