Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez MB Format Bielsko-Biała (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Firma MB Format zatrudni do pracy biurowej, osób które poszukują stałej pracy na pełny etat.

Wykształcenie i wiek nie mają dla nas znaczenia!

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30
Opis stanowiska:
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną obsługę Klientów Biznesowych.
- Dbanie o wizerunek firmy w rozmowie z klientami.

Wymagania:
- Dobra dykcja
- znajomość standardów obsługi klienta,
- Chęć rozwoju technik sprzedażowych
- zaangażowanie
- punktualność,

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
- Pracę w klimatyzowanym biurze
- Podstawa + wysoka premia uzależniona tylko i wyłącznie od zaangażowania

Forma kontaktu:
Kandydaci zainteresowani naszą ofertą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem)

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust .nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenie procesu doboru i selekcji.

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję