Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez MB Format Bielsko-Biała (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Firma MB Format zatrudni do pracy biurowej, osób które poszukują stałej pracy na pełny etat.

Wykształcenie i wiek nie mają dla nas znaczenia!

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30
Opis stanowiska:
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną obsługę Klientów Biznesowych.
- Dbanie o wizerunek firmy w rozmowie z klientami.

Wymagania:
- Dobra dykcja
- znajomość standardów obsługi klienta,
- Chęć rozwoju technik sprzedażowych
- zaangażowanie
- punktualność,

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
- Pracę w klimatyzowanym biurze
- Podstawa + wysoka premia uzależniona tylko i wyłącznie od zaangażowania

Forma kontaktu:
Kandydaci zainteresowani naszą ofertą, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem)

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust .nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenie procesu doboru i selekcji.

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Bielsko !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję