Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez NEOMED (firma) -

Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Pełna treść ogłoszenia Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego(nałogu palenia papierosów) jest metoda Biorezonansu magnetycznego . Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, bezbolesna, bezinwazyjna i przetestowana w 30-to letniej praktyce europejskich terapeutów.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, którego niedopałek umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1.5l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
Ciekawym doświadczeniem jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

Używasz PAPIEROSA ELEKTRONICZNEGO (e-papierosa) uważaj ! może być bardziej szkodliwy od zwykłego papierosa.Przynieś wkład (olejek) a pomożemy ci rzucić również ten nałóg.

NIE PUSZCZAJ Z DYMEM SWIOCH WŁASNYCH PIENIĘDZY !

Jedna paczka papierosów dziennie to ponad 4 000 zł. na rok.

Z NAMI Ł A T W O R Z U C I S Z P A L E N I E ! ! !

PYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE CENOWE.

Bielsko - Biała ul. Sternicza 26a
Rejestracja w Przychodni Zdrowia tel.* 33 811 85 67
Przyjęcia od godz. 15:00

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM ,99 zł


Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bielsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj