Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez NEOMED (firma) -

Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Pełna treść ogłoszenia Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego(nałogu palenia papierosów) jest metoda Biorezonansu magnetycznego . Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, bezbolesna, bezinwazyjna i przetestowana w 20-to letniej praktyce europejskich terapeutów.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, którego niedopałek umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1.5l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
Ciekawym doświadczeniem jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

Używasz PAPIEROSA ELEKTRONICZNEGO (e-papierosa) uważaj ! może być bardziej szkodliwy od zwykłego papierosa.Przynieś wkład (olejek) a pomożemy ci rzucić również ten nałóg.

NIE PUSZCZAJ Z DYMEM SWIOCH WŁASNYCH PIENIĘDZY !

Jedna paczka papierosów dziennie to ponad 4 000 zł. na rok.

Z NAMI Ł A T W O R Z U C I S Z P A L E N I E ! ! !

PYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE CENOWE.

Bielsko - Biała ul. Sternicza 26a
Rejestracja w Przychodni Zdrowia tel.* 33 811 85 67
Przyjęcia od godz. 15:00

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rzuć palenie! BIELSKO-BIAŁA, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM


Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bielsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj