poszukujemy pokojówki do pracy w Niemczech okolice Freiburga

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez pracahotelpl (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia poszukujemy pokojówki do pracy w Niemczech okolice Freiburga

OPIS STANOWISKA

Na zlecenie naszego klienta (Hotel 4) aktualnie poszukujemy
pokojówki. Lub dwóch pokojówek

- Hotel 4* w pieknym szwarcwaldzie (w okolicach Freiburga)
- praca w pełnym wymiarze godzin / 6 dni w tygodniu po 8 godz.
(Przez pierwsze 6 miesięcy a później po 5 dni w tygodniu za ta sama
stawkę).
- sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami
- utrzymywanie czystości powierzchni publicznych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie zawodowe w tym kierunku
- znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontaktu

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z hotelem
-możliwość długotrwałej współpracy
-bardzo dobre zarobki (około 950 netto)
-wyżywienie i zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności
-polskiego koordynatora na miejscu

Serdecznie zapraszamy do przesylania CV.

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie.

PRACA-HOTEL
Vitenhofweg 5 79653 Lenzkirch

ww.praca-hotel.pl

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - poszukujemy pokojówki do pracy w Niemczech okolice Freiburga

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję