Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

KONTAKT

Skoczów - Dodane przez Euro Labora (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera który zatrudnia na austriackich warunkach poszukuje osób na stanowisko:

Parkieciarz-Laminator

Miejsce Pracy: Austria (Linz, Wels, Wieden,Graz)

Opis stanowiska pracy:

-wstępne przygotowanie podłoża
-montaż paneli podłogowych
-montaż wykładzin podłogowych, linoleum, płytek PCV
Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach austriackich,
-atrakcyjne wynagrodzenie
- pełny pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja) wakacyjne, swiateczne, urlopowe

- bezpłatne zakwaterowanie
Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com
W temacie maila proszę wpisać: PARK/AT

Mapa SkoczówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję