Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

KONTAKT

Skoczów - Dodane przez Euro Labora (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera który zatrudnia na austriackich warunkach poszukuje osób na stanowisko:

Parkieciarz-Laminator

Miejsce Pracy: Austria (Linz, Wels, Wieden,Graz)

Opis stanowiska pracy:

-wstępne przygotowanie podłoża
-montaż paneli podłogowych
-montaż wykładzin podłogowych, linoleum, płytek PCV
Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach austriackich,
-atrakcyjne wynagrodzenie
- pełny pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja) wakacyjne, swiateczne, urlopowe

- bezpłatne zakwaterowanie
Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com
W temacie maila proszę wpisać: PARK/AT

Mapa SkoczówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Parkieciarz - Laminator - Warunki Austriackie

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję