OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

KONTAKT

Jaworzynka - Dodane przez opieka2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów osób starszych.

Szukasz pracy? Nie musisz my znajdziemy ją dla Ciebie!

CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY,
WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Miejsce pracy: Niemcy, całe Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała
Opis stanowiska / obowiązki:
Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi
Pomoc w codziennych czynnościach
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
Dobra znajomość języka niemieckiego WARUNEK KONIECZNY

Mile widziane:
Kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi i chorymi
Czynne prawo jazdy
Referencje

Oferujemy:

UMOWĘ O PRACĘ
BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI MINIMUM 1360 BRUTTO + PREMIE
Składki ZUS od kwoty około 3959 zł brutto
Dokument A1 / karta EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
Stabilne miejsce pracy
Oferty dostosowane do oczekiwań kandydatów
Możliwość ubiegania się o zasiłek dla dzieci Kindergeld
Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę
PRACĘ OD ZARAZ!

Mapa JaworzynkaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę BajtekSerwis !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję