Nie tylko dla emerytów

KONTAKT

Skoczów - Dodane przez rowinski.marek1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Nie tylko dla emerytów

Servitutes jest wiodącą na polskim rynku kancelarią odszkodowawczą i nie tylko.

Poszukujemy osobę na stanowisko:

specjalista ds. odszkodowań i wszelkich usług prawniczych.
Wiedza fachowa niewymagana.

Lokalizacja: Cały kraj

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów na usługi prawnicze
zawieranie umów z klientami
pomoc poszkodowanym w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania:
atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
kreatywność
wytrwałość
nastawienie na cel
dyspozycyjność
chęć poszerzania wiedzy
własny środek transportu
umiejętność organizacji pracy własnej

Oferta:
najwyższa prowizja na rynku
sam decydujesz kiedy pracujesz, to od Ciebie zależy wysokość zarobków
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Mapa SkoczówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nie tylko dla emerytów

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję