Nie tylko dla emerytów

KONTAKT

Skoczów - Dodane przez rowinski.marek1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Nie tylko dla emerytów

Servitutes jest wiodącą na polskim rynku kancelarią odszkodowawczą i nie tylko.

Poszukujemy osobę na stanowisko:

specjalista ds. odszkodowań i wszelkich usług prawniczych.
Wiedza fachowa niewymagana.

Lokalizacja: Cały kraj

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów na usługi prawnicze
zawieranie umów z klientami
pomoc poszkodowanym w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania:
atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
kreatywność
wytrwałość
nastawienie na cel
dyspozycyjność
chęć poszerzania wiedzy
własny środek transportu
umiejętność organizacji pracy własnej

Oferta:
najwyższa prowizja na rynku
sam decydujesz kiedy pracujesz, to od Ciebie zależy wysokość zarobków
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Mapa SkoczówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nie tylko dla emerytów

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję