Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez przedszkole1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

W związku z rozwojem placówki poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej od września kolejnego roku szkolnego tj 2016/2017.

Obowiązki:
organizacja oraz realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego w powierzonej grupie,
wzbogacanie własnego warsztatu pracy przedmiotowej i wychowawczej,
wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań,
organizowanie zebrania z rodzicami,
uczestnictwo w zespole przedmiotowym i spotkaniach organizacyjnych rady pedagogicznej,
organizowanie wycieczek, warsztatów, wyjść do teatru, kina oraz imprez wynikających z kalendarza szkolnego.
Wymagania:
wyższe wykształcenie kierunkowe,
doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym (klasy I III),
znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami, uczniami i rodzicami/opiekunami,
osoba niepaląca.
Oferujemy:
ciekawą i rozwijającą pracę w zespole ambitnych i profesjonalnych nauczycieli polskich i anglojęzycznych,
zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów,
pracę w obiekcie o wysokich standardach,
możliwość bezpłatnego doskonalenia języka angielskiego.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie na adres: mailowy z dopiskiem "nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej"

- cv wraz z aktualnym zdjęciem,
- listu motywacyjnego,
- zaświadczenia dokumentującego poziom znajomości języka angielskiego.

Wybrani kandydaci będą zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne od kwietnia 2016

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Trasy rowerowe !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję