Monter wiązek elektrycznych - praca od zaraz!

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez nikodem.markiewicz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter wiązek elektrycznych - praca od zaraz!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Interesuje Cię praca w systemie dwuzmianowym? Poszukujesz nowych wyzwań? Zależy Ci na stabilnej pracy zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter wiązek elektrycznych

Nr ref.: MWE/BB/16
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
- Proste prace manualne polegające na montażu wiązek elektrycznych;
- Kontrola jakości;
- Pakowanie.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na produkcji;
- Doświadczenie w lutowaniu będzie dodatkowym atutem;
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym;
- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie.

Oferujemy:
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
- Umowę o pracę tymczasową;
- Możliwość korzystania z karty Multisport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter wiązek elektrycznych - praca od zaraz!

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję