Młodszy specjalista ds. projektów

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez rekrutacja54 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Młodszy specjalista ds. projektów

Landster Business Development Center jest firmą zajmującą się doradztwem strategicznym i organizacyjnym, wspierającą przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnej i inteligentnej organizacji. Działamy w oparciu o kilkaset autorskich i unikatowych narzędzi, opracowanych przez nas algorytmów oraz metodologii. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe koncerny, dla których świadczymy usługi w ramach trzech innowacyjnych centrów:

W Pracowni efektywnych organizacji (ODE) tworzymy modele, rozwiązania oraz systemy organizacyjne i zarządcze (m.in. Autonomous Management System - AMS), które umożliwią jednostce osiągnięcie możliwie najwyższej efektywności w procesie pracy.

W Laboratorium Diagnostycznym i Analitycznym Kompetencji Biznesowych badamy i oceniamy całościowy potencjał jednostek, co umożliwia wytyczenie optymalnych dla niej i dla danego przedsiębiorstwa ścieżek kariery oraz pozwala pracownikom i ich firmom osiągnąć najwyższą możliwą efektywność w procesie pracy w danej organizacji.

Poprzez Centrum Wdrożeń i Rozwoju implementujemy w organizacji stworzone dla nich modele, rozwiązania oraz systemy organizacyjne i zarządcze, umożliwiające firmom osiągnięcie możliwie najwyższej efektywności w procesie pracy przy uwzględnieniu ryzyka oraz potencjału rozwojowego pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszy Specjalista do Pracowni efektywnych organizacji (ODE)

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Odpowiedzialność:
Aktywny udział w pracach zespołu tworzącego algorytmy i drzewa decyzyjne, wykorzystywane w zarządzaniu produkcją
Opracowywanie danych oraz przygotowywanie analiz na potrzeby prowadzonych projektów
Tworzenie raportów i sprawozdań z prowadzonych działań i badań
Udział w międzynarodowym projekcie Inteligent Organization - po pozytywnej ocenie wyników pracy

Wymagania na stanowisku:
Preferowane wykształcenie: matematyczne lub pokrewne
Pasja matematyka, gry logiczne
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
Umiejętność analizy danych i opracowywania wyników
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i koncepcyjne
Umiejętność pracy w zespole
Rozwinięte zdolności interpersonalne

Cechy osobowości:
Sumienność, odpowiedzialność, dokładność, ambicja, chęć do tworzenia czegoś nowego

Oferujemy:
Zdobycie doświadczenia w twórczym środowisku pracy
Udział w bieżących projektach
Umowę o pracę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na podany w ogłoszeniu adres mailowy.

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)".

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy specjalista ds. projektów


Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bielsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj