Młodszy specjalista ds. projektów

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez rekrutacja54 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Młodszy specjalista ds. projektów

Landster Business Development Center jest firmą zajmującą się doradztwem strategicznym i organizacyjnym, wspierającą przedsiębiorstwa w budowaniu efektywnej i inteligentnej organizacji. Działamy w oparciu o kilkaset autorskich i unikatowych narzędzi, opracowanych przez nas algorytmów oraz metodologii. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe koncerny, dla których świadczymy usługi w ramach trzech innowacyjnych centrów:

W Pracowni efektywnych organizacji (ODE) tworzymy modele, rozwiązania oraz systemy organizacyjne i zarządcze (m.in. Autonomous Management System - AMS), które umożliwią jednostce osiągnięcie możliwie najwyższej efektywności w procesie pracy.

W Laboratorium Diagnostycznym i Analitycznym Kompetencji Biznesowych badamy i oceniamy całościowy potencjał jednostek, co umożliwia wytyczenie optymalnych dla niej i dla danego przedsiębiorstwa ścieżek kariery oraz pozwala pracownikom i ich firmom osiągnąć najwyższą możliwą efektywność w procesie pracy w danej organizacji.

Poprzez Centrum Wdrożeń i Rozwoju implementujemy w organizacji stworzone dla nich modele, rozwiązania oraz systemy organizacyjne i zarządcze, umożliwiające firmom osiągnięcie możliwie najwyższej efektywności w procesie pracy przy uwzględnieniu ryzyka oraz potencjału rozwojowego pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszy Specjalista do Pracowni efektywnych organizacji (ODE)

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Odpowiedzialność:
Aktywny udział w pracach zespołu tworzącego algorytmy i drzewa decyzyjne, wykorzystywane w zarządzaniu produkcją
Opracowywanie danych oraz przygotowywanie analiz na potrzeby prowadzonych projektów
Tworzenie raportów i sprawozdań z prowadzonych działań i badań
Udział w międzynarodowym projekcie Inteligent Organization - po pozytywnej ocenie wyników pracy

Wymagania na stanowisku:
Preferowane wykształcenie: matematyczne lub pokrewne
Pasja matematyka, gry logiczne
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
Umiejętność analizy danych i opracowywania wyników
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i koncepcyjne
Umiejętność pracy w zespole
Rozwinięte zdolności interpersonalne

Cechy osobowości:
Sumienność, odpowiedzialność, dokładność, ambicja, chęć do tworzenia czegoś nowego

Oferujemy:
Zdobycie doświadczenia w twórczym środowisku pracy
Udział w bieżących projektach
Umowę o pracę

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na podany w ogłoszeniu adres mailowy.

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)".

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy specjalista ds. projektów


Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bielsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj