Magister farmacji Żywiec

KONTAKT

Żywiec - Dodane przez kaja.switalska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magister farmacji Żywiec

W związku z rozwojem sieci Ziko Apteka poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska:

sprzedaż leków, suplementów diety;
informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;
wykonywanie leków recepturowych;
budowanie trwałych relacji z pacjentami
prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem;
monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe farmaceutyczne;
wiedza w zakresie standardów, procedur specyficznych dla sektora farmacji;
umiejętność nawiązywania kontaktu;
zaangażowanie, dyspozycyjność, obowiązkowość;
odpowiedzialność i uczciwość;
znajomości programu KAMSOFT.

Oferujemy:

stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;
atrakcyjne warunki finansowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem w tytule maila: Magister farmacji (Żywiec)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Mapa ŻywiecProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magister farmacji Żywiec

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Trasy rowerowe !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję