Magister farmacji Żywiec

KONTAKT

Żywiec - Dodane przez kaja.switalska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magister farmacji Żywiec

W związku z rozwojem sieci Ziko Apteka poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska:

sprzedaż leków, suplementów diety;
informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;
wykonywanie leków recepturowych;
budowanie trwałych relacji z pacjentami
prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem;
monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe farmaceutyczne;
wiedza w zakresie standardów, procedur specyficznych dla sektora farmacji;
umiejętność nawiązywania kontaktu;
zaangażowanie, dyspozycyjność, obowiązkowość;
odpowiedzialność i uczciwość;
znajomości programu KAMSOFT.

Oferujemy:

stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności;
atrakcyjne warunki finansowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem w tytule maila: Magister farmacji (Żywiec)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Mapa ŻywiecProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magister farmacji Żywiec

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę Bielsko !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Trasy rowerowe !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję