Kurs sternika motorowodnego w BIELSKU-BIAŁEJ 26-28.10.2015 z CHARTER.EDU.PL

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez info69 (osoba prywatna) -

Kurs sternika motorowodnego w BIELSKU-BIAŁEJ 26-28.10.2015 z CHARTER.EDU.PL

Pełna treść ogłoszenia Kurs sternika motorowodnego w BIELSKU-BIAŁEJ 26-28.10.2015 z CHARTER.EDU.PL

Wszystkich chętnych motorowodniaków zapraszamy do Bielska-Białej w dniach 26-28.10.2015. Szkolimy się przez 3 dni w pięknych okolicznościach przyrody. Kurs zakończony egzaminem PZMiNW.

TERMIN: 26 28.10.2015 (kurs: poniedziałek od 16:00, wtorek od 16:00, cała środa)
MIEJSCE: Bielsko-Biała, ul.Piłsudskiego 42/2
CENA: 500 zł ( + egzamin)

Jest to propozycja dla osób rozpoczynających przygodę motorowodną.
Kurs obejmuje praktyczne podstawy obsługi małych łodzi motorowych oraz zagadnienia teoretyczne wymagane na stopień sternika motorowodnego (przepisy, locja śródlądowa, nawigacja, teoria manewrowania, ratownictwo).
Zdobądź patent uprawniający do:
- prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,
- prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Część praktyczna przeprowadzana jest na łodzi motorowej otwartopokładowej RIB MARLIN (długości 4,80m) z silnikiem SUZUKI 60KM.

Aby jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu, każdy kursant otrzymuje od nas podręcznik Motorowodne ABC. Dodatkowo skrypt z przykładowymi testami oraz linka do ćwiczenia węzłów.

Kurs zakończony jest egzaminem na stopień sternika motorowodnego. Cena szkolenia 500zł. Cena zawiera: wykłady, ćwiczenia, materiały szkoleniowe, podręcznik "Motorowodne ABC", "404 testy przygotowujące do egzaminu" linkę do ćwiczeń węzłów. Dodatkowy koszt: opłata za egzaminu i patent wg stawek PZMiNW - 300zł (dla uczniów i studentów do 26 roku życia - 150zł).

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowych o mocy silnika do 60kW.
Wymagania na stopień sternika motorowodnego:
1. Ukończone 14 lat
2. Zdanie egzaminu na stopień sternika motorowodnego

Zajrzyj na nasze wydarzenie na fejsbuku.

TERMIN: 26 28.10.2015 (kurs: od poniedziałku do środy)
MIEJSCE: Bielsko-Biała, ul.Piłsudskiego 42/2
CENA: 500 zł ( + egzamin)

Zapisz się już dziś!

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs sternika motorowodnego w BIELSKU-BIAŁEJ 26-28.10.2015 z CHARTER.EDU.PL ,500 zł


Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Niezależny Portal Regionalny Bielska-Białej !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Zdrowe Bielsko !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę BajtekSerwis !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bielsko City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj