klub zatrudni

KONTAKT

Bielsko-Biała - Dodane przez kadra59 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia klub zatrudni

Witam
Poszukujemy kulturalnej, uczciwej, pracowitej dziewczyny na stanowiska
-barmanki
-kelnerki
-hostessy
Praca min 4 dni w tygodniu od godz 20:00

Jeżeli spełniasz te 3 podstawowe wymagania i oprócz tego jesteś energiczna, uśmiechnięta i posiadasz chociaż małe doświadczenie - jesteś idealną kandydatką !

Opis stanowiska:
* Obsługa gości clubu
* Obsługa imprez zorganizowanych
* Przyjmowanie i podawanie zamówień
* Utrzymanie miejsca pracy w czystości
* Znajomość i umiejętność prezentacji menu
* Aktualna książeczka sanitarna (możliwość wyrobienia w trakcie pracy

Wymagania:
* Wysoka kultura osobista
*nienaganna aparycja
* Umiejętność pracy w zespole
* Dyspozycyjność w wybrane dni pracy
* Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
* Pracę w młodym i przyjaznym zespole ludzi
* Konkurencyjne wynagrodzenie zmianowe (80-150 zł+prowizje od utargu na barze)
* Wysokie napiwki
* Pracę w prestiżowym klubie nocnym
* Duże możliwość rozwoju

CV z załączonym zdjęciem proszę przesyłać na email
kontakt telefoniczny od pn do pt od 8;00 do 15;00 później sms

Proszę o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

możliwość pracy :
KATOWICE,SOSNOWIEC,MYSŁOWICE,MIKOŁÓW,GLIWICE,BIELSKO-BIAŁA,TARNOWSKIE GÓRY,CIESZYN

Mapa Bielsko-BiałaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - klub zatrudni

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę BajtekSerwis !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !Zobacz stronę Portal Miłosników Bielska-Białej !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję