Frezer / Tokarz CNC z j. niemieckim

KONTAKT

Skoczów - Dodane przez Euro Labora (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Frezer / Tokarz CNC z j. niemieckim

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera który zatrudnia na austriackich warunkach poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Po przeszkoleniu i wdrożeniu kompleksowa obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)
- kontrola nad danymi maszynami oraz wyprodukowanymi częsciami
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym
-gotowość do nauki nowych tematów

Miejsce Pracy: Austria (Linz, Salzburg, Wels, Wieden,Graz)
Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach austriackich,
- stały kontrakt
- pełny pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja) wakacyjne, swiateczne, urolpowe
- bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com. W temacie wiadomości proszę wpisać: CNC/AT

Mapa SkoczówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Frezer / Tokarz CNC z j. niemieckim

Polecane, ciekawe strony z Bielsko Białej. Prowadzisz serwis o Bielsku Białej lub zwiazany z Bielsko Biała - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bielski Portal Internetowy !Zobacz stronę Sportowe Beskidy !Zobacz stronę Kwiaciarnie Rosa !Zobacz stronę PePeSport !Zobacz stronę Trasy rowerowe !Zobacz stronę Akademia Językowa Boston !Zobacz stronę Centrum Grilli Gazowych Broil King !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bielsko City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bielsko Białej: Żywiec ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Wadowice ogłoszenia bezpłatne - Tychy ogłoszenia - Żory sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję