grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Moda dla panów

Nie od dziś wiadomo, że kobiety o wiele bardziej niż mężczyźni interesują się modą. W krajach zachodnioeuropejskich taka tendencja od wielu lat ulega zmianie. Proporcje się wyrównują, a męska część konsumentów nie widzi nic złego w eleganckich strojach i dbaniu o swoje ciało. W Polsce taka zależność zachodzi, ale z pewnością jest o wiele mniej zauważalna. Z pomocą przychodzą magazyny lifestylowe dla mężczyzn, które pokazują tym ostatnim jak modnie wyglądać, a także – co może bardziej istotne – jak zadbać o siebie w odpowiedni sposób.

Jednym z najbardziej znanych magazynów lifestylowych w Polsce jest periodyk Logo wydawany w naszym kraju od kilku dobrych lat. Warto wspomnieć, że jest to pierwsze czasopismo dla mężczyzn właśnie o takim charakterze. Damskim odpowiednikiem może być dla niego magazyn Elle. Co znajduje się zatem w takim czasopiśmie? W dużej mierze są to oczywiście informacje dotyczące najnowszych trendów w modzie. Ale nie tylko. W magazynie Logo znajdziemy również ciekawostki z zakresu gadżetów elektronicznych czy motoryzacyjnych. Jedna z ciekawszych rubryk nosi tytuł savoir-vivre i zawiera – jak sama nazwa wskazuje – wskazówki dotyczące dobrego wychowania. Jak na magazyn lifestylowy przystało Logo to także fotografie. Zdjęcia modeli przedstawiają na wielu stronach najnowsze kreacje pochodzące od znanych i zaufanych projektantów.

Statystyki donoszą, że z magazynów pokroju Logo korzystają mężczyźni młodzi i wykształceni. Wydaje się więc, że zmiany w sposobie myślenia najszybciej pojawią się właśnie w tej grupie.

Modni mężczyźni