grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Kursy dla modelek

Na chwilę obecną trwa nabór na kurs modelingu, o którym można przeczytać w dziale aktualności. Dodatkowo Agencja Modelek ma w planach organizację szkolenia, na którym uczestniczki będą mogły nauczyć się szeroko pojętych zasad savoir-vivre.

Koszt takich zajęć to zaledwie 100 złotych. Czas szkolenia to 10 godzin rozłożonych na sobotę i niedzielę wybranego weekendu. Do zorganizowania szkolenia potrzebna jest grupa przynajmniej dziesięciu osób. Prowadzący szkolenie z zakresu savoir-vivre to osoby pochodzące ze środowiska mody, na co dzień mieszkające poza granicami kraju, dlatego szkolenia będą organizowane wyłącznie przez czas określony. W międzyczasie trwa również nabór na zajęcia z poprawnego układania indywidualnej dla siebie diety. Kurs z tego zakresu prowadzi doświadczona dietetyczka, która nie tylko pomoże dostosować jadłospis, ale także wykona szereg badań pokazujących stan zdrowia i kondycji każdej z uczestniczek.

Kurs języka angielskiego prowadzony jest przez Agencją Modelek od dłuższego czasu. Zajęcia zostały zorganizowane po raz pierwszy wyłącznie na prośbę naszych modelek. Lekcje udzielane przez doświadczonego lektora opierają się w głównej mierze na aspektach praktycznych. Podczas zajęć pojawia się przede wszystkim słownictwo związane z modelingiem, modą oraz komunikowaniem. Dzięki kursom tego typu przyszłe modelki zyskują szansę na przełamanie bariery językowej, a co za tym idzie, mogą liczyć na współpracę z agencjami za granicą. Zajęcia rozpoczynają się w przyszłym miesiącu. Zgłoszenia na kursy można kierować drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Nauka modelingu