grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Ubrania na lato

Przed nami zapowiadająca się od kilku dni sroga zima, a projektanci już wybiegają daleko w przyszłość. Na ostatnich pokazach mody największe gwiazdy światowych środowisk modowych pokazują swoje propozycje kreacji, które pojawią się w polskich sklepach w okolicach kwietnia i maja. Jakie trendy królować będą za kilka miesięcy?

Wydaje się, że główną tendencją projektantów na wiosnę pozostaje monokolor. Łączenie kolorów w nadchodzącym sezonie nie będzie miało miejsca. Na ulicach dominował będzie krem, beż, biel oraz tak zwana rozbielona zieleń. Lato z kolei jawi się w barwach gorącego safari. Taki styl zaobserwować można w ostatnich projektach Donny Karan, Diane von Furstenberg czy Suno. Wzory zwierząt, kolonialne kolory i plemienne nadruki to elementy, na które powinniśmy się przygotować. Dla miłośników minimalizmu znajdzie się jednak miła alternatywa. Przezroczyste, jasne tkaniny zdominowały bowiem wybiegi w Londynie czy Nowym Jorku. Efektywne stroje podziwiać można było nie tylko w stylu klasycznym, ale także w sportowym. We wspomnianych miejscach przeważały kreacje w barwach zbliżonych do koloru białego.

Wydaje się, że za parę miesięcy w sklepach pojawią się bardzo różnorodne kreacje. Idealny strój znajdą dla siebie zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i etnicznych wzorów i nadruków. Jedyną tajemnicą pozostaje to, na które zestawy skuszą się największe sieci ubraniowe takie jak H&M czy New Yorker. Odpowiedź poznamy już za kilka miesięcy.

Ubrania na wiosnę