grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Kontakt elektroniczny

Uwielbiasz oglądać pokazy mody i chciałabyś kiedyś wystąpić na jednym z nich? A może pozowanie do zdjęć nie sprawia Ci większych problemów?

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych modelek Agencja Modelek stworzyła miejsce, w którym osoby żądne przygody i zaistnienia w wielkim świecie mogą realizować swoje pasje w zakresie modelingu. Szukamy modelek, które spełniają niżej wymienione kryteria: wiek: 15 – 25 lat wzrost: minimum 170 cm szczupła sylwetka

Zgłoszenie powinno zawierać Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia, dokładny adres, telefon kontaktowy oraz kilka zdjęć przedstawiających twarz i całą sylwetkę. Warto zamieścić w nim także informacje o zdobytym wcześniej doświadczeniu, na przykład konkursie piękności czy konkursie dla modelek. Pamiętaj! Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią poproś o zgodę na udział w castingu Twojego rodzica lub opiekuna. Napisz, dlaczego to właśnie Ty miałabyś zostać twarzą naszej agencji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy je na casting w naszej siedzibie.

Przy telefonie czuwa konsultant