grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Sesje fotograficzne

Agencja Modelek to istniejąca od kilkunastu lat agencja skupiająca jedne z najpiękniejszych modelek w Polsce. Firma prowadzona z pasją i zaangażowaniem zaowocowała współpracą z największymi ośrodkami mody na świecie, znajdującymi się między innymi w Paryżu, Londynie czy Mediolanie.

Nasza agencja nie ogranicza się jednak wyłącznie do współpracy z krajami europejskimi. Razem z naszymi modelkami realizujemy najróżniejsze projekty w Nowym Jorku, Tokio czy Sydney. Pokazy mody to nie jedyne osiągnięcia, którymi możemy się pochwalić. Fotografie modelek z naszej agencji od wielu lat publikowane są na łamach największych modowych periodyków, takich jak Elle czy Vogue. Modeling nie ogranicza się jednak wyłącznie do sesji zdjęciowych i pokazów mody. Efektywnie realizujemy również wszelkiego rodzaju eventy, a także zajmujemy się obsługą konferencji i targów mody. Nasze modelki znajdują zatrudnienie przy pokazach najnowszych kolekcji ubrań, a także fryzur wykonywanych przez najbardziej znanych fryzjerów na świecie.

Dla wielu dziewczyn przygoda z modelingiem rozpoczęła się właśnie od współpracy z Agencją Modelek. Wiele z nich współpracuje z nami do dziś. Wspólnie budujemy miejsce, w którym pasja do mody realizowana jest na każdym kroku.

Pokazy mody