grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Pytania

Ile trzeba mieć lat, by zająć się modelingiem? Nasza Agencja Modelek przyjmuje zgłoszenia od dziewczyn, które ukończyły piętnasty rok życia. Należy jednak mieć świadomość tego, że przygodę z modelingiem można rozpocząć dużo wcześniej. Liczy się przede wszystkim zaangażowanie i pewność, że właśnie tym chcemy zajmować się w przyszłości. W przypadku dziewczyn poniżej osiemnastego roku życia niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna. Wsparcie rodziny po obraniu drogi związanej z zagadnieniami fashion jest bardzo ważne.

Jak ubrać się na casting główny? Po zakwalifikowaniu się na casting główny modelki zostają zaproszone na rozmowę z komisją, która zadecyduje o dalszej współpracy pomiędzy nimi a Agencją Modelek. Nie ma większego znaczenia strój, w jakim pojawi się przyszła modelka, ponieważ na miejscu zostanie poproszona o przymierzenie wybranych dla niech kreacji.

Czy Agencja Modelek informuje o odrzuceniu zgłoszenia? W związku dużą ilością napływających zgłoszeń komisja rekrutacyjna nie jest w stanie skontaktować się ze wszystkimi osobami. Agencja Modelek zastrzega jednak, że z wybranymi modelkami od chwili otrzymania zgłoszenia kontaktuje się w przeciągu czternastu dni roboczych. Po upływie tego czasu brak wiadomości ze strony agencji oznacza, że zgłoszenie zostało odrzucone.

Czy można dołączyć list motywacyjny? Zgłoszenie powinno zawierać przede wszystkim dane osobowe i kontaktowe oraz kilka dobrych jakościowo zdjęć. Można dołączyć również informacje o doświadczeniu związanym z modelingiem, jednak list motywacyjny raczej nie jest wskazany.

Czy Agencja Modelek organizuje kursy modelingu? Agencja Modelek w swojej siedzibie organizuje szereg kursów związanych nie tylko z modelingiem. Dostępne kursy dotyczą także odpowiedniego odżywiania czy aktualnych trendów w modzie. Szkolenia odbywają się cyklicznie, o aktualnych ofertach można przeczytać w dziale Aktualności.

Odpowiedzi