grafika

modelki i hostessy

TRASKO

Pytania

Ile trzeba mieć lat, by zająć się modelingiem? Nasza Agencja Modelek przyjmuje zgłoszenia od dziewczyn, które ukończyły piętnasty rok życia. Należy jednak mieć świadomość tego, że przygodę z modelingiem można rozpocząć dużo wcześniej. Liczy się przede wszystkim zaangażowanie i pewność, że właśnie tym chcemy zajmować się w przyszłości. W przypadku dziewczyn poniżej osiemnastego roku życia niezbędna jest zgoda rodzica lub opiekuna. Wsparcie rodziny po obraniu drogi związanej z zagadnieniami fashion jest bardzo ważne.

Jak ubrać się na casting główny? Po zakwalifikowaniu się na casting główny modelki zostają zaproszone na rozmowę z komisją, która zadecyduje o dalszej współpracy pomiędzy nimi a Agencją Modelek. Nie ma większego znaczenia strój, w jakim pojawi się przyszła modelka, ponieważ na miejscu zostanie poproszona o przymierzenie wybranych dla niech kreacji.

Czy Agencja Modelek informuje o odrzuceniu zgłoszenia? W związku dużą ilością napływających zgłoszeń komisja rekrutacyjna nie jest w stanie skontaktować się ze wszystkimi osobami. Agencja Modelek zastrzega jednak, że z wybranymi modelkami od chwili otrzymania zgłoszenia kontaktuje się w przeciągu czternastu dni roboczych. Po upływie tego czasu brak wiadomości ze strony agencji oznacza, że zgłoszenie zostało odrzucone.

Czy można dołączyć list motywacyjny? Zgłoszenie powinno zawierać przede wszystkim dane osobowe i kontaktowe oraz kilka dobrych jakościowo zdjęć. Można dołączyć również informacje o doświadczeniu związanym z modelingiem, jednak list motywacyjny raczej nie jest wskazany.

Czy Agencja Modelek organizuje kursy modelingu? Agencja Modelek w swojej siedzibie organizuje szereg kursów związanych nie tylko z modelingiem. Dostępne kursy dotyczą także odpowiedniego odżywiania czy aktualnych trendów w modzie. Szkolenia odbywają się cyklicznie, o aktualnych ofertach można przeczytać w dziale Aktualności.

Odpowiedzi

Nike Huarache to dobrze rozpoznawalny model buta. Jego historię poznasz na naszej stronie internetowej.