grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Dzieci

Większość małych dziewczynek chce mieć kontakt z modą już od najmłodszych lat. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że moda to nie tylko ciężka praca. Można się nią również bawić i sprawić, by ta zabawa stała się w domu małą rodzinną tradycją. Nie ma również znaczenia, jakiej płci są nasze dzieci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku kilku lat uwielbiają się przebierać. Ta ostatnia czynność nie tylko poprawia ich koordynację, ale także rozwija wyobraźnię.

Najważniejszą sprawą podczas przygotowywania każdego pokazu – nawet tego domowego – jest zdobycie odpowiednich strojów. Potrzebny jest również pomysł. Małe dzieci z pewnością będą zachwycone urządzeniem baśniowego pokazu mody. Dla chłopców można przygotować (lub wypożyczyć) kostium pirata, wampira czy superbohatera. Z kolei dziewczynki z pewnością będą zachwycone przebraniem księżniczki lub wróżki. Warto zadbać także o zagwarantowanie dzieciom odpowiedniej widowni. Na taki event można zaprosić między innymi dziadków czy też starsze rodzeństwo.

Czerwony dywan z zasłony i przyciemnione światło sprawią, że dzieci poczują się naprawdę wyjątkowo. Należy pamiętać, że świat mody jest naprawdę bogaty i wyjątkowy. Szczególnie interesujący może wydawać się dzieciom, które w wieku kilku lat zwracają uwagę na barwy, kształty i struktury. Przebieranie pozwala wyrobić w maluchach poczucie estetyczności, a dodatkowo sprawia im po prostu wielką frajdę.

Wybieg w domu