grafika

Modelki Hostessy Sklepy Fryzjerskie

TRASKO

Buty do chodzenia

Modelki niejednokrotnie muszą radzić sobie w stresujących sytuacjach. Najczęściej dzieje się to podczas wybiegu. Odpowiednie buty w takiej sytuacji to podstawa. Szczególnie dla tych dziewczyn, które dopiero zaczynają przygodę z modelingiem. Należy jednak zaznaczyć, że nie każdy projektant okazuje się taki wyrozumiały. Zdarzają się przypadki, w których modelki muszą się nieźle nagimnastykować, by przejść zgrabnie i z klasą po kilkumetrowym wybiegu.

Większa część projektantów zakłada, że buty ubierane na wybieg powinny być bezwzględnie wygodne i bezpieczne. Istnieją jednak i tacy, dla których nie ma to większego znaczenia. W takich przypadkach modelka nierzadko musi poradzić sobie z obuwiem, które nie tylko jest niewygodne, ale często także niebezpieczne. Nie raz na pokazach pojawiały się dziewczyny obute w elementy, których przeciętny człowiek nie określiłby mianem butów. Najtrudniejszą sytuację mają modelki, które wcześniej nie były nastawione na pracę w takich warunkach.

Na szczęście zazwyczaj bywa tak, iż mają one określoną ilość czasu, by nauczyć się chodzić w nowym obuwiu. O wiele częściej wymyślne buty zakłada się do sesji zdjęciowych. Nie należy jednak sądzić, iż praca w miejscu na planie jest choć trochę łatwiejsza. Jakby jednak nie było wydaje się, że jest ona przynajmniej bezpieczniejsza.

Oryginalne buty